خانه / رابطه زناشویی / ‍ خصوصیات مرد جنسی برای یک خانم

‍ خصوصیات مرد جنسی برای یک خانم

‍ خصوصیات مرد جنسی برای یک خانم

‍ خصوصیات مرد جنسی برای یک خانم

 

در خدمت شما ذوست داران سایت زوج ها هستیم با مسئله جدی برای آقایان که با انجام دادن این خصوصیات میتوانند از خود یک مرد کاملا مورد علاقه جنسی برای خانم های خود بسازند.

در این بین به این پنج نکته موارد زیر میرسیم که برای شما شرح داده شده است :

نکته اول :

 مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.

نکته دوم :

 مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و او را شعله ور سازد.

نکته سوم :

مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند. این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید

نکته چهارم :

 مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف می کنند و به او فرصت می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود.

 

نکته پنجم :

استفاده از کلمات مناسب در حین انجام رابطه جنسی و برآورده کردن خواسته های همسر خود و نوازشات و ابزار محبت بعد از تمام شده رابطه جنسی هم نقش بسیار بالایی در پر رنگ تر شدن شما در رابطه دارد.

امیدواریم از این مطلب استفاده لازم رو کرده باشید.

.

.

.

.

.

‍ خصوصیات مرد جنسی برای یک خانم

تهیه شده در سایت زوج ها

 

درباره admin

حتما ببینید

چگونه زودتر باردار شوید

چگونه زودتر حامله شوید

چگونه زودتر باردار شوید + سریعترین راه های حاملگی امروزه بیشتر زوج های عزیز با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *